• Пт. Кві 19th, 2024

I Міні-симпозіум

Лип 2, 2021

Команда проекту невпинно рухається вперед і вкотре зібрала чималу аудиторію для презентації результатів своєї діяльності. Так 29.06.2021 року було організовано та проведено І міні-симпозіум, на якому підведено підсумки творчої, науково-дослідної роботи за перший рік проектної діяльності, а також окреслено перспективи роботи на майбутнє. Члени кафедр початкової освіти, дошкільної освіти, мистецьких дисциплін дошкільної та початкової освіти, психології і соціальної роботи із задоволенням вз’яли участь у міні-симпозіумі. Із вітальним словом до всіх присутніх звернулися ректор університету, докт.пед.наук, проф. Лазаренко Н.І., та перший проректор з науково-педагогічної роботи, канд. істор.наук, доц. Гусєв С.О. Керівник проекту канд.пед.наук, старший викладач Жовнич О.В. модерувала захід. Із доповідями виступили канд.пед.наук доц. Демченко О.П., канд.пед.наук доц. Барановська І.Г., канд.пед.наук доц.Казьмірчук Н.С., асист. Подорожний В.Г. та асист. Стахова І.А.

Ми продовжуємо плідно працювати і на далі. Запрошуємо усіх бажаючих до співпраці!