• Пт. Кві 19th, 2024

Результати конкурсу

Вер 28, 2020
Оголошено результати конкурсу 2020 року

Європейською Комісією оголошено результати конкурсу 2020 року проєктів за напрямами: «Розвиток потенціалу вищої освіти», «Жан Моне» та «Стратегічні партнерства» Програми ЄС ЕРАЗМУС+. За результатами конкурсу  Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинского  серед українських та зарубіжних закладів вищої освіти, переможців   проєктів програми Еразмус + (Модуль Jean Monnet).  Була підписана рантова угода  Наталією Лазаренко,  доктором педагогічних наук, професором, ректором   Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського   (18.11.20)   і Жозе-Лоренцо Валлесою, головою Виконавчого агентства з освіти, аудіовізуальних засобів та культури в особі  (19.11.20). Згідно угоди у  Вінницькому  державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського   протягом 2020-2023 років буде реалізовуватися проєкт  620252-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE «EU experience of soft skills development of preschool and primary school age children by theatre activities in teacher training» («Підготовка майбутніх педагогів до впровадження європейського досвіду формування soft skills дітей дошкільного віку та учнів початкової школи засобами театральної діяльності»).