• Чт. Кві 25th, 2024

Популяризація проєкту

Сер 24, 2021

24.08.2021 року в рамках реалізації проєкту «Підготовка майбутніх педагогів до впровадження європейського досвіду формування soft skills дітей дошкільного віку та учнів початкової школи засобами театральної діяльності» програми Erasmus + Jean Monnet Module 620252-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE (2020-2023) команда викладачів представила виставку різних видів театральних ляльок, створених студентами факультету дошкільної та початкової освіти імені Валентини Волошиної, на локації під час святкування Дня Незалежності. Слухачі курсу продемонстрували вміння спілкування та налагодження діалогічної взаємодії з дітками дошкільного та молодшого шкільного віку за допомогою театральної ляльки. Учасники заходу переконалися в ефективності театральних технологій та методів навчання, а також отримали море позитивних емоцій.